Vítejte na našem dvorku a v království rostlin.

Stránky manželů Reslových, kteří mají rádi přírodu, kytičky a vše s tím spojené. Jelikož v nášem domě i okolí je plno více či méně zajímavého rostlinstva, rádi se podělíme o svoje zkušenosti s jejich pěstováním. Samozřejmě produkujeme i přebytky, které raději vyměňujeme nežli prodáváme, případně jimi podporujeme další podobné nadšence. Seznam našich rostlin na požádání rádi zašleme mejlem. Pokud má někdo zájem vidět naši malou botanickou zahradu, je potřeba se na návštěvě domluvit předem. A protože bydlíme na vesnici, tak je naším životním doplňkem i chované zvířectvo a k tomu ještě včelky.

Protože bydlíme na vesnici, je tomu přizpůsobeno i společenstvo, které s námi sdílí prostory našeho domu a okolí. Samozřejmě máme i to pekáčové, ale i to pro krásu. Mimo klasické chovance se u nás dají vidět i tropičtí švábi, několik zajímavých druhů mravenců a jiného hmyzu. Dům hlídají dva pejsci viz výše a myší národ se snaží omezovat naše kočky. A mimo to je u nás k vidění ještě docela slušná sbírka brouků https://www.scarabaeidae.cz

Jsme každá jiná.?!

Novinky

Kytynka porodila

21.02.2015 13:03

Opět se potvrdilo, že pro nás není 13 den a pátek ta špatná kombinace. Tento den totiž naše fenka maltézáčka porodila. A dokonce zcela sama, i když její matka musela na císařský řez. Máme celkem tři štěňátka, ale jedna fenečka se narodila mrtvá. Takže dva kluci a jedna holka se představují ve fotogalerii v záložce "Psi a ostatní"

Hippeastrum "LIMA"

16.01.2015 16:03

V těchto dnech nám po dvou letech opět vykvetla překrásná amaryla "LIMA". Je to kultivar, který má nejenom krásně zbarvený květ, ale také nezvyklý tvar květu. Již nyní ji najdete ve fotogalerii.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>