Vítejte na našem dvorku a v království rostlin.

Stránky manželů Reslových, kteří mají rádi přírodu, kytičky a vše s tím spojené. Jelikož v nášem domě i okolí je plno více či méně zajímavého rostlinstva, rádi se podělíme o svoje zkušenosti s jejich pěstováním. Samozřejmě produkujeme i přebytky, které raději vyměňujeme nežli prodáváme, případně jimi podporujeme další podobné nadšence. Seznam našich rostlin na požádání rádi zašleme mejlem. Pokud má někdo zájem vidět naši malou botanickou zahradu, je potřeba se na návštěvě domluvit předem. A protože bydlíme na vesnici, tak je naším životním doplňkem i chované zvířectvo a k tomu ještě včelky.

Protože bydlíme na vesnici, je tomu přizpůsobeno i společenstvo, které s námi sdílí prostory našeho domu a okolí. Samozřejmě máme i to pekáčové, ale i to pro krásu. Mimo klasické chovance se u nás dají vidět i tropičtí švábi, několik zajímavých druhů mravenců a jiného hmyzu. Dům hlídají dva pejsci viz výše a myší národ se snaží omezovat naše kočky. A mimo to je u nás k vidění ještě docela slušná sbírka brouků https://www.scarabaeidae.cz

Jsme každá jiná.?!

Novinky

MED

25.04.2014 14:04

Přijímáme objednávky na med. Vzhledem ke zkušenostem z posledních dvou let doporučujeme všem, kdo mají zájem o náš med se přihlásit, kolik ho chcete. Vývoj počasí opět nahrává tomu, že nebude medu přebytek.

Nové květy

27.02.2014 17:08

Dneska nám vykvetla jedna překrásná amarylka a jeden střevíčník. Amarylka patří mezi skvosty, které není vždy snadné donutit ke kvetení. No a Paphiopedilum je nádherné asi vždycky. Nové obrázky najdete v příslušných fotogaleriích.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>