Vítejte na našem dvorku a v království rostlin.

Stránky manželů Reslových, kteří mají rádi přírodu, kytičky a vše s tím spojené. Jelikož v nášem domě i okolí je plno více či méně zajímavého rostlinstva, rádi se podělíme o svoje zkušenosti s jejich pěstováním. Samozřejmě produkujeme i přebytky, které raději vyměňujeme nežli prodáváme, případně jimi podporujeme další podobné nadšence. Seznam našich rostlin na požádání rádi zašleme mejlem. Pokud má někdo zájem vidět naši malou botanickou zahradu, je potřeba se na návštěvě domluvit předem. A protože bydlíme na vesnici, tak je naším životním doplňkem i chované zvířectvo a k tomu ještě včelky.

Protože bydlíme na vesnici, je tomu přizpůsobeno i společenstvo, které s námi sdílí prostory našeho domu a okolí. Samozřejmě máme i to pekáčové, ale i to pro krásu. Mimo klasické chovance se u nás dají vidět i tropičtí švábi, několik zajímavých druhů mravenců a jiného hmyzu. Dům hlídají dva pejsci viz výše a myší národ se snaží omezovat naše kočky. A mimo to je u nás k vidění ještě docela slušná sbírka brouků https://www.scarabaeidae.cz

Jsme každá jiná.?!

Novinky

Nově vykvetlé

05.10.2018 18:08

V létě nás potěšily naše dvě orchideje První Neofinetia Falcata a druhá Paphiopedilum "Saint Swithun". Lépe je uvidíte ve fotogalerii.

Takový je život

06.04.2018 17:15

Čas běží nám všem stejně. bohužel s přibývajícímy roky se hlásí i neduhy. Ani nám se tohle nevyhýbá a museli jsme radikálně omezit některé aktivity. Zvířectvo v tuhle chvíůi sice ještě na "dvorku" žije, ale už jenom v počtu velmi omezeném. Zatím se většímu omezování vyhýbá naše malé zahradnictví.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>