Vítejte na našem dvorku a v království rostlin.

Stránky manželů Reslových, kteří mají rádi přírodu, kytičky a vše s tím spojené. Jelikož v nášem domě i okolí je plno více či méně zajímavého rostlinstva, rádi se podělíme o svoje zkušenosti s jejich pěstováním. Samozřejmě produkujeme i přebytky, které raději vyměňujeme nežli prodáváme, případně jimi podporujeme další podobné nadšence. Seznam našich rostlin na požádání rádi zašleme mejlem. Pokud má někdo zájem vidět naši malou botanickou zahradu, je potřeba se na návštěvě domluvit předem. A protože bydlíme na vesnici, tak je naším životním doplňkem i chované zvířectvo a k tomu ještě včelky.

Protože bydlíme na vesnici, je tomu přizpůsobeno i společenstvo, které s námi sdílí prostory našeho domu a okolí. Samozřejmě máme i to pekáčové, ale i to pro krásu. Mimo klasické chovance se u nás dají vidět i tropičtí švábi, několik zajímavých druhů mravenců a jiného hmyzu. Dům hlídají dva pejsci viz výše a myší národ se snaží omezovat naše kočky. A mimo to je u nás k vidění ještě docela slušná sbírka brouků https://www.scarabaeidae.cz

Jsme každá jiná.?!

Novinky

Moje milenky

17.09.2016 16:30

Mám velmi tolerantní manželku. Která jiná by svému manželovi povolia milenku a hnedle dvě. Jsou skvělé, nenadávají a i když příjdu odkudkoliv, tak mne vesele vítají.

Krádež kachen

23.02.2016 16:46

7.2.2016 nám v podvečer nějaký lapka zcizil celý chov všech našich kačen. Bohužel v tuto dobu mi sdělil kolega, který chová krůty, že mu někdo podobný sebral 3 chovný páry krůt. Na podobné chovatele asi není co říct.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>