Indy

Narodila se v Kuníně mamce Charlie 14. 6. 2016. Protože Kity byla už větší, když se k nám dostala, tak si tohodle drobečka náležitě užíváme. noční čůrání a kakání, kousání všeho dosažitelného. Je to opět jako správný maltézáček velká mazlivka a děsně milý pejsáček. Původně měla nahradit naši Elišku, která má už velké potíže se srdíčkem. Ale zatím trápí jak jí, tak i Kitynku. Zatím má svůj pokojíček v ložnici, kde spinká a do postýlky chodí až ráno po posledním čůrání venku. Je to malý skrblík, protože má plný pelíšek svých hraček, ale taky hraček Kitynky. No a vlastně tam na velké hromadě končí všechno včetně našich bot. Aspoň je rychle najdeme. Nejraději si hraje s kocourem Polinkou (opravdu kocour), ale trápí samozřejmě všechno kolem i kohouty hedvábniček. Fotky najdete na levé straně této stránky. A od listopadu 2018 je Indy zaslouženou maminou. bohužel porod byl docela těžký a možná nebyla daleko od odchodu do peského ráje.

 

Kity

Narodila se jako jediné štěně císařským řezem 5. 6. 2012. A dostali jsme ji jako ne moc žádaný dárek. Naštěstí se ukázalo, že je to sice mazlivec nejvyššího řádu, ale velmi čistotný a učenlivý. Velmi ráda běhá venku, což někdy končí celkovou koupelí nebo dlouhýýýýým česáním (zvláště při honění koček pod tůjema). Ano spí s námi v ložnici a jako správný maltézáček v posteli. V roce 2014 jsme se rozhodli, že ji necháme připustit, abychom předešli možným budoucím zdravotním komplikacím. To se povedlo a dne 13. února 2015 Kity porodila sama čtyři štěňata. Dvě fenky a dva pejsky. Jedna fenečka se narodila mrtvá. Jejich růst a vývoj můžete sledovat ve fotogalerii, kterou najdete na levé straně této stránky.

 

Eliška

Ta se narodila 8. 3. 2003 jako kříženec špice a českého laboratorního psa. Je to naprosto oddaný a věrný pes, který nedovolí na svoje páníčky ani zvýšit hlas. bohužel za brankou brání vše a to i zubama. V roce 2014 postupně ohluchla, takže dneska už neslyší. Přesto vzhledem k její perfektní učenlivosti pochopila znovu výcvik a to v posuncích. Vše potřebné zvládá opravdu pomocí pohybů ruky nebo i podle našich pohledů. Je vykastrovaná a tento zákrok na ni neměl žádný vedlejší dopad, jako je lenivost a změna srsti. Bydlí s námi doma, ale miluje pohyb a venek. Dokáže spolehlivě zahnat kachny i slepice kam patří a to bez jejich újmy na zdraví. I její fotogalerii najdete na levé straně této stránky.

Elišce dotlouklo její rok nemocné srdíčko dne 3.3. 2017 v 10,25 hodin. Bude nám moc chybět její věrnost a oddanost.